panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow VI TARGI EDUKACYJNE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W GUSZYCY
VI TARGI EDUKACYJNE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W GUSZYCY Drukuj E-mail
W dniu 27 marca 2014 delegacja Noworudzkiej Szkoy Technicznej uczestniczya w VI targach edukacyjnych szkó ponadgimnazjalnych. Jak zwykle kocem marca impreza miaa miejsce w Gimnazjum Publicznym w Guszycy. Uczniowie tej szkoy, a take gimnazjalici z Rzeczki i Jedliny mieli okazj zapozna si z szerok ofert szkó ponadgimnazjalnych. Trzeba przyzna, e poród placówek wabrzyskich, stoisko NST prezentowao si bardzo okazale.

VI TARGI EDUKACYJNE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W GUSZYCY  VI TARGI EDUKACYJNE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W GUSZYCY  VI TARGI EDUKACYJNE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W GUSZYCY

Modzie chtnie nas odwiedzaa i zadawaa mnóstwo rzeczowych pyta. Trudno si im dziwi skoro niedugo jedna z waniejszych decyzji w ich yciu - wybór szkoy ponadgimnazjalnej. Miejmy nadziej, e kilku z nich przekroczy mury naszej szkoy z pocztkiem wrzenia. Serdecznie dzikujemy dyrekcji Gimnazjum Publicznego w Guszycy za to, e kolejny raz moglimy zaprezentowa si na ich terenie, a grupie gimnazjalistów, którzy si nami opiekowali za udzielon pomoc i obsug. Do zobaczenia! Tym razem to my serdecznie zapraszamy!