panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Kolejna edycja Dnia Przedsibiorczoci ju za nami!
Kolejna edycja Dnia Przedsibiorczoci ju za nami! Drukuj E-mail
W naszej szkole odby si po raz jedenasty projekt Dzie Przedsibiorczoci. Uczniowie z klas: 1aT, 1bT, 1cT, 2aT, 2aZ, 4a oraz 4bT udali si na jednodniow praktyk do zaprzyjanionych ju z nasz szko  zakadów pracy. Ponad 160 uczniów uzyskao wzrost kompetencji poprzez:
uwiadomienie sobie zwizku midzy wyksztaceniem a karier zawodow,pomoc w podejmowaniu trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej, moliwo porównania wyobraenia o danym zawodzie, stanowisku pracy z rzeczywistoci. Uczniowie zapoznali si z organizacj i zarzdzaniem firm, poznali  wymagania stawiane pracownikom na rónych stanowiskach w danej brany. Równie przekonali si o znaczeniu relacji interpersonalnych dla dobrego funkcjonowania w miejscu pracy.

Ju wkrótce pochwalimy si naszymi wraeniami i wynikami z udziau w projekcie.
Dzikujemy wszystkim firmom i instytucjom za przyjcie uczniów na praktyk!

http://www.dzien-przedsiebiorczosci.junior.org.pl/files/prezentacja_ogolna_DP2014.pdf

szkolny koordynator projektu:
Marta Augustynowska - Klincewicz