panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Dni Otwartych Funduszy Europejskich
Dni Otwartych Funduszy Europejskich Drukuj E-mail
W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 9 maja 2014 roku by Dniem Edukacji na Dolnym lsku. W Noworudzkiej Szkole Technicznej uczniowie gimnazjów i ich rodzice mogli obejrze pracownie wyposaone w ramach projektu unijnego „Modernizacja Centrów Ksztacenia Zawodowego na Dolnym lsku”.
W nowoczesnych pracowniach prowadzone byy zajcia pokazowe, za w holu szkoy mona byo obejrze film promocyjny NST. Dodatkowo, osoby, które przyjechay samochodem miay moliwo dokonania bezpatnej kontroli elektronicznej ukadu sterowania silnikiem samochodu.

Dni Otwartych Funduszy Europejskich  Dni Otwartych Funduszy Europejskich  Dni Otwartych Funduszy Europejskich