panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Targi Pracy w Kodzku
Targi Pracy w Kodzku Drukuj E-mail
29.05.2014 roku w Kodzku odbyy si Targi Pracy. Wród wielu wystawców proponujcych liczne oferty pracy nie zabrako naszej szkoy z ofert edukacyjn. Jak zawsze organizator imprezy wydzieli dla nas jedno ze stoisk. Nasze kierunki, a dokadnie absolwenci kierunków, w których ksztacimy modzie, wzbudziy zainteresowanie kilku firm o zasigu ogólnopolskim, których oddziay mieszcz si na terenie Kotliny Kodzkiej. Mamy nadziej, e wymiana kontaktów da moliwo zatrudnienia uczniów, koczcych edukacj w Noworudzkiej Szkole Technicznej. Perspektywa pewnej pracy zapewne dodatkowo zmotywuje modzie do nauki, a niezdecydowanych do tej pory gimnazjalistów przekona do dokonania waciwego wyboru miejsca, w którym bdzie kontynuowa nauk.

Tari Pracy w Kodzku  Tari Pracy w Kodzku  Tari Pracy w Kodzku