panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Poznajmy si lepiej - zajcia integracyjne dla klas I Noworudzkiej Szkoy Technicznej.
Poznajmy si lepiej - zajcia integracyjne dla klas I Noworudzkiej Szkoy Technicznej. Drukuj E-mail
Nowy rok szkolny, nowi uczniowie, nowe wyzwania dla wychowawców i nauczycieli. Integracja zespou klasowego jest spraw pierwszorzdn  dla kadego wychowawcy. Pierwszego dnia nauki otrzymuje on list osób, które szybko naley przeksztaci w jednolity twór, stanowicy jedn cao. Jest to gwarancja sprawnej, efektywnej i przyjemnej pracy wychowawcy oraz komfortowego samopoczucia uczniów. Modzie staje si wówczas aktywna i chtna do pracy, dobrze pracuje w grupie i jednoczenie  potrafi twórczo myle, co staje si  coraz istotniejszym argumentem na rynku pracy.

Zajcia integracyjne  Zajcia integracyjne  Zajcia integracyjne

     Majc na uwadze dobro naszych uczniów, w Noworudzkiej Szkole Technicznej stao si  tradycj organizowanie zaj integracyjnych dla klas pierwszych. Podobnie byo w tym roku szkolnym. W drugim tygodniu nauki wszystkie klasy pierwsze w asycie wychowawcy i pedagoga szkolnego wybray si na zajcia integracyjne poczone z ogniskiem i zwiedzaniem pobliskich terenów.
Przepikne szlaki Wzgórz Wodzickich pokieroway Nas w stron  Bieganowa oraz góry w. Anny.
    Wspólny wysiek po zdobyciu szczytu, gry i zabawy integracyjne oraz ognisko stay si  doskona okazj do zespolenia uczniów, wychowawców i pedagoga we wszystkich klasach pierwszych.
    Pocztek nauki w nowej szkole uznajemy za rozpoczty, a uczniom klas pierwszych yczymy samych sukcesów w nauce w murach nowej szkoy jak staa si dla nich Noworudzka Szkoa Techniczna.