panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA DO WROCAWSKICH HOTELI
WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA DO WROCAWSKICH HOTELI Drukuj E-mail
26 wrzenia 2014r. uczniowie pierwszej  klasy hotelarskiej w ramach poznawania zasad funkcjonowania hoteli pojechali na wycieczk do Wrocawia.
     Zwiedzilimy dokadnie Hotel Best Western Plus Q**** oraz Sofitel*****.
     Hotel Best Western Plus Q**** to pikny, nowoczesny, funkcjonujcy dopiero kilka miesicy hotel konferencyjny. Kierownik recepcji – wzorowy, idealny pod kadym wzgldem hotelarz – zapozna nas z tajnikami funkcjonowania obiektu, dokadnie pokaza nam najwaniejsze miejsca hotelu, omówi zasady funkcjonowania sieci Best Western, zadania poszczególnych dziaów, przybliy wyposaenie jednostek mieszkalnych oraz pitra konferencyjnego, pokaza na czym polega dziaalno restauracji hotelowej i SPA. Rozmawia z nami o wymaganiach stawianych pracownikom.

WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA DO WROCAWSKICH HOTELI  WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA DO WROCAWSKICH HOTELI  WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA DO WROCAWSKICH HOTELI

     Drugi zwiedzany przez nas hotel – Hotel Sofitel***** - mimo, e kilkanacie lat duej dziaajcy na wrocawskim rynku od poprzedniego, okaza si wyjtkowo atrakcyjnym, wyrafinowanym obiektem. Ju sam hol recepcyjny, bardzo bogato i gustownie wyposaony oraz concierge przy recepcji ubrany w niespotykany frak, da nam obraz wysokiej klasy hotelu. Due wraenie wywary na nas szklane windy, a gdy jeszcze dokadnie zajrzelimy we wszystkie zakamarki 130-o metrowego apartamentu, wiedzielimy ju, e hotel ten nie powstydzi si przed najbardziej wymagajcymi gomi.
     Wycieczka bya bardzo udana, tym bardziej, e by to nasz pierwszy tak dokadny i dogbny kontakt z hotelami wysokiej kategorii.
Wrócilimy bogatsi o nowe dowiadczenia. Ju wiemy na czym polega i co jest wane w pracy hotelarza.
Jest to z pewnoci ten zawód, który chcielibymy w przyszoci wykonywa.

Uczniowie kl. I b TH