panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Warsztaty jzykowe na Orle
Warsztaty jzykowe na Orle Drukuj E-mail
Wychodzc naprzeciw potrzebom uczniów klas maturalnych, dnia 3 padziernika 2014 roku zorganizowano rajd do Sokolca poczony z warsztatami jzykowymi. Warsztaty miay na celu oswoi przyszych maturzystów z mówieniem w jzyku angielskim i pomóc im w przeamaniu bariery jzykowej, która tak czsto im towarzyszy. Blokada przed mówieniem w znaczny sposób rzutuje na wyniki matury ustnej i przyczynia si do ogromnego stresu zwizanego z prezentacj przed komisj egzaminacyjn. Std te zrodzi si pomys rajdu, w czasie którego uczniowie mieli za zadanie komunikowa si tylko w jzyku angielskim. Po dotarciu do punktu docelowego, czyli schroniska „Orze” uczniowie mieli szans na kolejn dawk jzyka w postaci zaj doskonalcych mówienie w jzyku obcym. Pikne otoczenie i relaksacyjny charakter zaj miay suy odstresowaniu uczniów, by w peni mogli oni wykorzysta czas powicony na utrwalanie umiejtnoci. Dziki uprzejmoci waciciela schroniska „Orze” – Pana Antoniego Dominiaka przyszli maturzyci mogli skorzysta ze wietlicy, rozpali ognisko, napi si gorcej herbaty oraz zje kiebask za symboliczn kwot.

Warsztaty jzykowe na Orle  Warsztaty jzykowe na Orle  Warsztaty jzykowe na Orle