panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Dzie Edukacji Narodowej w NST
Dzie Edukacji Narodowej w NST Drukuj E-mail
 16 padziernika 2014 spoeczno uczniowska i pracownicy NST spotkali si w sali gimnastycznej, by witowa Dzie Edukacji Narodowej. Uroczysto zostaa przygotowana przez Samorzd Szkolny i uczniów klas pierwszych. W pierwszej czci uroczystoci modzie zoya yczenia wszystkim pracownikom szkoy  i wrczya symboliczne bukiety kwiatów Pani dyrektor Brygidzie Gsior i Panu dyrektorowi Jerzemu Kornacie. Nastpnie zaprosia przedstawicieli klas pierwszych do uroczystego lubowania na sztandar szkoy.
W kolejnej czci uroczystoci wystpi  zespó gitarowy w skadzie; Jacek Kluwa i Olek Juszko z klasy IIaT, który  zadedykowa pracownikom szkoy swoj now kompozycj.

Dzie Edukacji Narodowej w NST  Dzie Edukacji Narodowej w NST  Dzie Edukacji Narodowej w NST

Drug cz uroczystoci przygotowali uczniowie klas pierwszych. By przedstawi si nauczycielom i starszym kolegom oraz zaprezentowa im swoje zainteresowania, przygotowali prezentacje multimedialne zoone ze zdj i filmów.
Po zakoczeniu uroczystoci wszyscy uczniowie wrócili na zajcia.