panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow WYPRAWA DO KARPACZA
WYPRAWA DO KARPACZA Drukuj E-mail
W NST nie tylko uczymy si w szkolnych awkach Nasza edukacja przebiega na rónych paszczyznach. Podróe ksztac, dlatego korzystajc  z uroków polskiego babiego lata, klasa trzecia technikum hotelarskiego udaa si na dwudniow wycieczk w malownicze Karkonosze. Uczniowie sami wyczaili bardzo fajn baz noclegow (willa Eden) Pierwszego dnia zaliczylimy tor saneczkowy. Chopcy ustanowili par rekordów prdkoci, a dziewczta rekord w piszczeniu na zakrtach.

WYPRAWA DO KARPACZA  WYPRAWA DO KARPACZA  WYPRAWA DO KARPACZA

Po obiedzie zafundowalimy sobie spacer po okolicach. Dziki naszym przewodnikom moglimy podziwia malownicz panoram Karkonoszy z urokliwych Kruczych Ska . Wieczorne grillowanie i rozmowy, a do witu nie przeszkodziy w sprawnym zebraniu si nastpnego ranka na dugi spacer „partyzanckimi ciekami” a do Dzikiego Wodospadu.  Czas wolny min bardzo szybko, ale pozostay wspomnienia i myl, e musimy tutaj jeszcze powróci…