panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Praktyki w Austrii dla najlepszych  warto uczy si jzyka niemieckiego.
Praktyki w Austrii dla najlepszych  warto uczy si jzyka niemieckiego. Drukuj E-mail
4 listopada 2014 r. uczennice klasy III Technikum Hotelarskiego Natalia Szymaska, Angelika Horoszkiewicz i Ewelina Konefa wziy udzia w  rozmowach kwalifikacyjnych w ramach projektu „Praktyki w Austrii dla najlepszych” w hotelu „lsk” we Wrocawiu. Rozmowy zostay prowadzone przez doradców EURES, którzy wspópracuj z Dolnolskim Wojewódzkim Urzdem Pracy. EURES to sie wspópracy publicznych sub zatrudnienia oraz innych organizacji regionalnych, krajowych i midzynarodowych dziaajcych w obszarze zatrudnienia. Zosta powoany przez Komisj Europejsk, aby wspiera mobilno pracowników i praktykantów.

Praktyki w Austrii dla najlepszych  warto uczy si jzyka niemieckiego.  Praktyki w Austrii dla najlepszych  warto uczy si jzyka niemieckiego.

Rozmowy kwalifikacyjne okazay si sukcesem dla uczennic naszej szkoy. Podczas spotkania sprawdzano gównie umiejtnoci jzykowe. Natalia, Angelika i Ewelina przygotowyway si sumiennie podczas zaj dodatkowych prowadzonych przez nauczyciela jzyka niemieckiego pani  Magorzat Kawak, poszarzajc swoje umiejtnoci z zakresu fachowej terminologii zawodowej.
18 stycznia 2015 r. uczennice wyjedaj na  szeciotygodniowe praktyki do Austrii do regionu Salzburg do hotelu Landhotel Postgut w miejscowoci Tweng. Trzymamy za nie kciuki i jestemy z nich dumni.