panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Warsztaty z samobadania piersi
Warsztaty z samobadania piersi Drukuj E-mail
W czwartek, 30 padziernika  w Noworudzkiej Szkole Technicznej  w Nowej Rudzie odbyy si  warsztaty z samobadania piersi. Uczennice klas II, III i IV miay okazj posucha, zobaczy i przede wszystkim poczu pod wasnymi palcami, jak naley prawidowo przeprowadza takie badanie i jakie zmiany powinny je zaniepokoi. Dziki Pani Renacie Mrozek, szkolnej pielgniarce, uczennice mogy wiczy samobadanie na fantomie piersi. Szkolenie cieszyo si, zgodnie z przewidywaniami, bardzo duym zainteresowaniem i byo czci dziaa przewidzianych w Szkolnym Programie Profilaktycznym Noworudzkiej Szkoy Technicznej.

Warsztaty z samobadania piersi  Warsztaty z samobadania piersi  Warsztaty z samobadania piersi