panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Warsztaty Boonarodzeniowe
Warsztaty Boonarodzeniowe Drukuj E-mail
Dnia 10.12.2014r w naszej szkole odbyy si warsztaty boonarodzeniowe. W warsztatach brali udzia uczniowie z klas: 1bT,1aT, 2aT, 4bT, 4cT, którzy mieli za zadanie wykonanie przepiknych stroików, kartek witecznych oraz bombek.
     Uczniowie klasy 2bT dekorowali i pakowali pierniczki oraz tworzyli pikne ozdoby witeczne.
Prace uczniów pod opiek nauczycieli bd sprzedawane na stoisku Noworudzkiej Szkoy Technicznej podczas Jarmarków Boonarodzeniowych w Ludwikowicach Kodzkich oraz w cinawce redniej w dniach 13-14.12.2014r. Na przedstawionych zdjciach moemy podziwia artystyczne prace uczniów.

Warsztaty Boonarodzeniowe  Warsztaty Boonarodzeniowe  Warsztaty Boonarodzeniowe

Karolina Pendlowska kl. 2bT