panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym ¦l±sku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Warsztaty Bożonarodzeniowe
Warsztaty Bożonarodzeniowe Drukuj E-mail
Dnia 10.12.2014r w naszej szkole odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. W warsztatach brali udział uczniowie z klas: 1bT,1aT, 2aT, 4bT, 4cT, którzy mieli za zadanie wykonanie przepięknych stroików, kartek ¶wi±tecznych oraz bombek.
     Uczniowie klasy 2bT dekorowali i pakowali pierniczki oraz tworzyli piękne ozdoby ¶wi±teczne.
Prace uczniów pod opiek± nauczycieli będ± sprzedawane na stoisku Noworudzkiej Szkoły Technicznej podczas Jarmarków Bożonarodzeniowych w Ludwikowicach Kłodzkich oraz w ¦cinawce ¦redniej w dniach 13-14.12.2014r. Na przedstawionych zdjęciach możemy podziwiać artystyczne prace uczniów.

Warsztaty Bożonarodzeniowe  Warsztaty Bożonarodzeniowe  Warsztaty Bożonarodzeniowe

Karolina Pendlowska kl. 2bT