panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wyjazd na lodowisko
Wyjazd na lodowisko Drukuj E-mail
W dniu 5 stycznia 2015 roku uczniowie klas 1A Technik Informatyk/Logistyk oraz 1B Technik Hotelarstwa wzili udzia w wyjedzie na kryte lodowisko w widnicy.
Uczniowie oraz opiekunowie (którymi byli: p. Sylwia Gaczyska - Dajczer, p. Marta Leniak, p. Adam Ciechanowicz oraz p. Konrad Kawak) bardzo chtnie doskonalili jazd na ywach i przez 120 minut praktycznie nie schodzili z tafli.

Wyjazd na lodowisko  Wyjazd na lodowisko  Wyjazd na lodowisko

Wchodzc na lodowisko nie wszyscy wiedzieli czego si spodziewa. Niektórzy nigdy nie jedzili na ywach, inni jedzili po Japosku – „jakotako”, a jeszcze inni bardzo dawno temu. Okazao si jednak, e nasi uczniowie potrafi fantastycznie porusza si na lodzie. Byo duo miechu, radoci oraz upadków na lód, którymi nikt si nie zniechca, bo przecie najlepszym si to zdarza.
Z dum moemy powiedzie, e wszyscy zdobylimy now sprawno i nauczylimy si jedzi na ywach.
Po pobycie na lodowisku odwiedzilimy jeszcze na chwil restauracj McDonald's, eby uzupeni spalone kalorie. Po posiku udalimy si w drog powrotn. Cali i zdrowi, cho nieco wyczerpani wrócilimy do Nowej Rudy okoo poudnia.
Wyjazd by bardzo udany i miejmy nadziej, e nie zabraknie chtnych na kolejne wycieczki, nie tylko na lodowisko.

KK