panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow SPORTOWE FERIE!
SPORTOWE FERIE! Drukuj E-mail
         Ferie 2015 dla modziey Noworudzkiej Szkoy Technicznej miny na sportowo. W zwizku z realizacj projektu „Ruszamy na Stoki Kotliny Kodzkiej”, Wydzia Rozwoju Promocji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kodzku zapewni wyjazdy naszej modziey do Rzeczki na stoki narciarskie. Dobre warunki do szusowania narciarze w peni wykorzystali. Ponadto w szkole odbyway si zajcia z gier zespoowych. Wieloletni tradycj ciesz si równie wród modziey zajcia na pywalni CTS w Nowej Rudzie –Supcu.

Sportowe ferie  Sportowe ferie  Sportowe ferie

     Widoki na stokach narciarskich byy szaowe ,humory modziey na pywalni i boisku bombowe, ferie dobrze przeyte, bo sportowe!!!
I jak co roku, nauczyciele wychowania fizycznego zapraszaj za rok!