panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Noworudzka Szkoa Techniczna w Nowej Rudzie nagrodzona przez Ministra Gospodarki.
Noworudzka Szkoa Techniczna w Nowej Rudzie nagrodzona przez Ministra Gospodarki. Drukuj E-mail
9 lutego w Bolesawcu odbya si konferencja  „Mdrzej. Czyli jak uczy dla gospodarki.” Podczas konferencji zostay wrczone nagrody Ministra Gospodarki za szczególne osignicia w promowaniu i realizacji szkolenia zawodowego, efektywn wspóprac z pracodawcami w procesie ksztacenia modziey na rzecz lokalnego rynku pracy. Tak nagrod otrzymaa Noworudzka Szkoa Techniczna. Statuetk Brygidzie Gsior – dyrektorowi NST wrczya wiceminister gospodarki – Ilona Antoniszyn-Klik.
Dodatkowo dyplomy od Ministra Edukacji i nagrody pienine ufundowane przez Wabrzysk Specjaln Stref Ekonomiczn „INVEST –PARK” za osiganie wysokich wyników w nauce, zarówno teoretycznej jak i praktycznej, wzorowe zachowanie podczas praktyk zawodowych u pracodawców oraz szczególnie wysok motywacj do zdobywania wiedzy otrzymali  Wojciech Jacek i Kamil Rzymski ( po 1000 z.) uczniowie technikum elektrycznego, którzy cz ksztacenia zawodowego realizuj  na terenie zakadu ZPAS NET. Nagrodzona za szczególne osignicia w realizacji szkolenia zawodowego zostaa równie Pani Ewa Lenarczyk (2000 z.), nauczycielka przedmiotów elektrycznych.

Noworudzka Szkoa Techniczna w Nowej Rudzie nagrodzona przez Ministra Gospodarki  Noworudzka Szkoa Techniczna w Nowej Rudzie nagrodzona przez Ministra Gospodarki  Noworudzka Szkoa Techniczna w Nowej Rudzie nagrodzona przez Ministra Gospodarki

Podczas konferencji powoano Klaster Edukacyjny „INVEST in EDU” i podpisano list intencyjny dotyczcy wspópracy firm zrzeszonych w WSSE "INVEST-PARK" ze szkoami zawodowymi i technicznymi z Dolnego lska, Starostwami Powiatowymi z Dolnego lska, Dolnolsk Izb Rzemielnicz, Kuratorem Owiaty we Wrocawiu i Urzdem Marszakowskim Województwa Dolnolskiego. Pod listem podpisaa si równie Minister Edukacji -Joanna Kluzik-Rostkowska i Wiceminister Gospodarki – Ilona Antoniszyn-Klik.