panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow TYDZIE OFIAR PRZESTPSTW W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ
TYDZIE OFIAR PRZESTPSTW W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ Drukuj E-mail
Wzorem lat ubiegych  w Noworudzkiej Szkole Technicznej w Nowej Rudzie zorganizowane zostay obchody Tygodnia Ofiar Przestpstw 2015.  W dniach 23 lutego – 4 marca  2015 r. uczniowie mieli okazj spotka si z przedstawicielami rónych instytucji wspomagajcych: Policji, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowej Rudzie oraz Sdu Rejonowego w Kodzku.

TYDZIE OFIAR PRZESTPSTW W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ  TYDZIE OFIAR PRZESTPSTW W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ  TYDZIE OFIAR PRZESTPSTW W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ


Zasadniczym celem tej inicjatywy byo zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych. Modzie miaa okazj wysucha prelekcji zaproszonych goci, a zainteresowani mogli spotka si z ekspertami indywidualnie i uzyska odpowiedzi na nurtujce ich pytania.
Naszym  prelegentom skadamy serdeczne podzikowania i liczymy na wspóprac w kolejnych edycjach programu.