panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wizyta w Szkole Wyszej Psychologii Spoecznej we Wrocawiu
Wizyta w Szkole Wyszej Psychologii Spoecznej we Wrocawiu Drukuj E-mail
12 marca 20115 r. grupa uczniów z pierwszej i drugiej klasy technikum informatycznego wzia udzia w warsztatach przygotowanych i przeprowadzonych przez wykadowców Szkoy Wyszej Psychologii Spoecznej we Wrocawiu. Ciekawe zajcia obejmoway szerok tematyk – od przygotowania wasnego CV poprzez zajcia w studio fotograficznym, gdzie uczniowie mieli okazj wykonania profesjonalnego zdjcia do CV, na cyfrowej obróbce tego zdjcia w programie Adobe Photoshop. Przyjazna atmosfera, interesujce ujcie tematów oraz profesjonalizm wykadowców sprawiy, e nawet Ci, którzy zazwyczaj z niecierpliwoci czekaj na dzwonek tym razem nie dostrzegli koca zaj.

Wizyta w Szkole Wyszej Psychologii Spoecznej we Wrocawiu  Wizyta w Szkole Wyszej Psychologii Spoecznej we Wrocawiu  Wizyta w Szkole Wyszej Psychologii Spoecznej we Wrocawiu
Wizyta w Szkole Wyszej Psychologii Spoecznej oprócz realizacji warsztatów pozwolia uczniom pozna kierunki ksztacenia oferowane przez t uczelni oraz oferowane przez ni warunki studiowania.