panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie
Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie Drukuj E-mail
Lekcja odbyła się 18 marca w  Sali Sejmikowej  Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu.
W trakcie zajęć uczniowie zapoznali się ze strukturą i zasadami funkcjonowania samorządów w województwie, zadaniami realizowanymi przez Wojewodę Dolnośląskiego oraz podstawową wiedzę na temat Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.
,,Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie” składała się z godzinnego wykładu multimedialnego, który był prowadzony przez pracownika Kancelarii Sejmiku  Województwa Dolnośląskiego.

Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej  Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej  Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej

Udział w lekcji stanowił doskonałą formę wsparcia procesu edukacji w obszarze szeroko pojętej administracji, wzbogacając uczniów w rzetelną wiedzę oraz przyczyniając się do głębszego zrozumienia sposobu funkcjonowania administracji w regionie i kształtowania  tożsamości regionalnej młodych mieszkańców Dolnego Śląska.