panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow X PREZENTACJE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W CINAWCE REDNIEJ
X PREZENTACJE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W CINAWCE REDNIEJ Drukuj E-mail
W dniu 18 marca 2015r. przedstawiciele  Noworudzkiej Szkoy Technicznej uczestniczyli w X Spotkaniach Szkó Ponadgimnazjalnych w cinawce redniej. Gimnazjalici mieli okazj zapozna si z szerok ofert szkó ponadgimnazjalnych z powiatu kodzkiego. Stoisko i prezentacja  NST byy bardzo ciekawe, modzie chtnie  odwiedzaa nasze stoisko i zadawaa mnóstwo rzeczowych pyta.  Niedugo bd musieli podj jedn z waniejszych decyzji w ich yciu – dokona wyboru szkoy ponadgimnazjalnej. Miejmy nadziej, e wielu z nich przekroczy mury naszej szkoy z pocztkiem wrzenia. Serdecznie dzikujemy dyrekcji Zespou Szkó  w cinawce redniej za to, e kolejny raz moglimy zaprezentowa si na ich terenie, a pani pedagog i grupie gimnazjalistów, którzy si nami opiekowali za udzielon pomoc i wsparcie.

X PREZENTACJE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W CINAWCE REDNIEJ  X PREZENTACJE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W CINAWCE REDNIEJ  X PREZENTACJE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W CINAWCE REDNIEJ