panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wybieram Zdrowie
Wybieram Zdrowie Drukuj E-mail
Z rk starosty kodzkiego Macieja Awienia i czonków Zarzdu Powiatu, 3 marca br. gratulacje i nagrody odebrali uczniowie i nauczyciele – laureaci konkursu „Wybieram zdrowie” zorganizowanego przez starostwo powiatowe w Kodzku. Konkurs, który mia na celu aktywizacj modziey do pogbienia wiedzy na temat zdrowego stylu ycia, polega na przygotowaniu prezentacji multimedialnej przedstawiajcej dziaania szkoy na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. Zwycizcami konkursu zostali Justyna Waliko z Zespou Szkó Ogólnoksztaccych w Kodzku – LO im. B. Chrobrego (opiekun Barbara Kouch) oraz Dominik Jówiakowski z Noworudzkiej Szkoy Technicznej (opiekun – Konrad Kawak).

Wybieram Zdrowie