panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Fundacja Promyk Soca - etiudy filmowe
Fundacja Promyk Soca - etiudy filmowe Drukuj E-mail
W ramach realizowanego projektu "Razem w peni sprawni" uczniowie dolnolskich gimnazjów i szkó podstawowych nakrcili etiudy filmowe "Coolturalny Marian",  powicone tematyce niepenosprawnoci. Nagrody w tym konkursie zostay przyznane przez jury pod koniec ubiegego roku. Pozostaa jeszcze jedna statuetka do rozdania - dla tego filmu, który najbardziej przypadnie do gustu internautom.

Link do strony tutaj.