panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Klasy pierwsze technikum na meczu lska
Klasy pierwsze technikum na meczu lska Drukuj E-mail
W dniu 29 kwietnia 2015 roku w ramach XI edycji akcji "Dzieci na stadionie - uczymy si dopingu" nasi uczniowie mieli moliwo uczestniczenia w meczu pikarskiej ekstraklasy: WKS LSK WROCAW - TS WISA KRAKÓW zwanego "meczem przyjani" ze wzgldu na bliskie kontakty sympatyków obu druyn.
Akcja "Dzieci na stadionie - uczymy si dopingu" kierowana jest do dzieci z rocznika 1998 oraz modszych dlatego z naszej szkoy pojechali gównie uczniowie klas pierwszych technikum. Na mecz udalimy si w 54 osoby, a nad naszym bezpieczestwem od samego pocztku czuwali wolontariusze, którzy tego dnia prowadzili wiele konkursów i zabaw, a przy okazji uczyli nas kulturalnego kibicowania.

Klasy pierwsze technikum na meczu lska  Klasy pierwsze technikum na meczu lska  Klasy pierwsze technikum na meczu lska

Dziki udziaowi w tak profesjonalnie przeprowadzonej akcji, wikszo z nas (nie tylko uczniów ale i nauczycieli) zarazia si mioci do klubu i chce wraca na kolejne mecze lska nie bojc si o bezpieczestwo w czasie spotka pikarskich na przepiknym i nowoczesnym wrocawskim stadionie miejskim.
Organizatorem wyjazdu by pan Konrad Kawak - nauczyciel informatyki w naszej szkole, za co mu serdecznie dzikujemy.
Mamy nadziej, e nie bya to ostatnia wizyta na stadionie we Wrocawiu i ju teraz nie moemy doczeka si kolejnego wyjazdu!!!
HEJ LSK!!!