panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Konferencja dot. realizacji projektu MKZ2
Konferencja dot. realizacji projektu MKZ2 Drukuj E-mail
W dniach 28-29 maja 2015 roku w Wabrzychu odbya si konferencja podsumowujca 4,5-letni realizacj projektu „Modernizacja Ksztacenia Zawodowego na Dolnym lsku II” dla subregionów: jeleniogórskiego, legnickiego, wabrzyskiego i wrocawskiego.
Noworudzka Szkoa Techniczna w Nowej Rudzie przez wszystkie lata realizacji projektu korzystaa z rónych form zaj pozalekcyjnych dla modziey, stay zawodowych, wyjazdów na tarki w Polsce i za granic, wycieczek zawodoznawczych. Dodatkowo uczniowie brali udzia w konkursach „Najlepszy w zawodzie” w wielu branach, a take realizowali mini projekty badawcze.

Konferencja dot. realizacji projektu MKZ2  Konferencja dot. realizacji projektu MKZ2

Konferencja dot. realizacji projektu MKZ2  Konferencja dot. realizacji projektu MKZ2