panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wspinaczka wymaga wiele powicenia, wprawy i determinacji
Wspinaczka wymaga wiele powicenia, wprawy i determinacji Drukuj E-mail
Dyscyplina sportu, jak jest wspinaczka wymaga wiele powicenia, wprawy i determinacji. Dnia 26.05.2015 przekonalimy si o tym my- uczniowie klasy 3aT, wybierajc si na klasow wycieczk. Razem z Pani Agnieszk askarzewsk mielimy okazj wej na nowo wybudowan najwysz wie wspinaczkow w Polsce!

ciana wspinaczkowa  ciana wspinaczkowa  ciana wspinaczkowa

Wykwalifikowani instruktorzy pokazali nam dokadnie jak powinnimy si zachowa na ciance i udzielili cennych rad. Kady z nas, cho raz spróbowa swych si we wspinaniu si- jednym wychodzio lepiej, innym gorzej, lecz jednemu nie da si zaprzeczy- jest to bardzo fajny i kreatywny sposób na spdzanie czasu. Serdecznie zapraszamy na odwiedzanie tego miejsca- spieszcie si, bo do 20 czerwca wejcie jest darmowe. Docemy ciekawe miejsca, jakie znajduj si w naszej okolicy.
Daria Oleksy