panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Sowiogrski Festiwal Artystyczny
Sowiogrski Festiwal Artystyczny Drukuj E-mail
W dniach 13-14 czerwca 2015r. w Muzeum Ziemi Sowiogórskiej w Ludwikowicach Kodzkich  odby si Sowiogórski Festiwal Artystyczny. Impreza skierowana bya do wszystkich twórców, amatorów malarstwa i rysunku.
W ramach tego dwudniowego  wydarzenia, w konkursie plastycznym pt. ,,Dziedzictwo kulturowe Gór Sowich” udzia wziy: Aleksandra Goaszewska i Magdalena Maodobra  z kl. 1bTI.

Sowiogrski Festiwal Artystyczny  Sowiogrski Festiwal Artystyczny  Sowiogrski Festiwal Artystyczny

Konkurs ma na celu rozwijanie dziaalnoci artystycznej wród mieszkaców Gór Sowich przy jednoczesnej aktywnoci na rzecz  regionu. Tematyka konkursu odwoywaa si do dziedzictwa kulturowego Gór Sowich, wpywajc pozytywnie na wiadomo regionaln i promocj regionu. Zrzeszenie w jednym miejscu lokalnych pasjonatów sztuki stao si krokiem do odkrycia nowych talentów.