panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

19 dni 7 godzin 33 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Akademia 3.0 Apki.org arrow Akademia 3.0 -apki.org nowy projekt dla informatykw NST
Akademia 3.0 -apki.org nowy projekt dla informatykw NST Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoa Techniczna znalaza si w gronie 16 szkó ponadgimnazjalnych z terenu caej Polski, które wezm udzia w projekcie „Akademia 3.0 -apki.org”. 

Akademia 3.0 -apki.org  nowy projekt dla informatykw NST

W ramach programu otwartych zostanie 16 klubów Lab 3.0. Klub Lab 3.0 w Noworudzkiej Szkole Technicznej bdzie prowadzony przez nauczyciela przedmiotów informatycznych p. Daniela Jaboskiego i zrzesza bdzie grup uczniów zainteresowanych programowaniem i tworzeniem aplikacji. Lab 3.0 bdzie miejscem spotka uczniów zainteresowanych nowymi technologiami ICT oraz aplikacjami mobilnymi. Uczniowie nie tylko bd uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez edukatora, ale take poznawa bd praktyczne zastosowanie umiejtnoci programistycznych, dziki tworzeniu aplikacji. Wszystkie “laby” bd miay jednoczenie moliwo wspópracy i wymieniania si wiedz, dziki platformie apki.org.

Dodatkowo w ramach projektu przeprowadzony zostanie konkurs na najlepszy projekt aplikacji webowej lub mobilnej. Zwyciska aplikacja otrzyma wsparcie mentorskie na dalsze rozwijanie aplikacji oraz nagrod rzeczow – tablety