panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Noworudzkiej Szkole Technicznej Drukuj E-mail
            Tegoroczna inauguracja roku szkolnego w NST bya szczególnie uroczysta, poniewa honorowym gociem uroczystoci bya Pani Magorzata Jdrzejewska - Skrzypczyk, Wicestarosta Powiatu Kodzkiego. Zebranych uczniów i grono pedagogiczne przywitali przedstawiciele Samorzdu Szkolnego. Modzie zebrana w sali gimnastycznej brawami podzikowaa za ciepe sowa Pani Starosty, która yczya im wielu sukcesów i bardzo dobrych wyników w nauce. Nastpnie gos zabraa  Pani Dyrektor Brygida Gsior, która równie podzikowaa Pani Starocie za przybycie i yczenia.

Inaugracja roku szkolnego 2015/2016  Inaugracja roku szkolnego 2015/2016  Inaugracja roku szkolnego 2015/2016

Pani Dyrektor podkrelia w swoim przemówieniu jak wielkie znaczenie w dzisiejszym wiecie ma wyksztacenie  i jak wiele wysiku musz woy w edukacj uczniowie i nauczyciele, by osign  upragniony sukces. Przypomniaa równie o znaczeniu szkolnictwa zawodowego oraz potrzebie ksztacenia modych kadr dla nowoczesnych brany. Po zakoczeniu czci oficjalnej modzie wraz z wychowawcami udaa si do klas.