panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Dzie Edukacji Narodowej w NST
Dzie Edukacji Narodowej w NST Drukuj E-mail
Dzie Edukacji to szczególny moment, w którym nasze myli kierujemy ku wszystkim, którzy swoj cik prac przyczynili si do naszego wyksztacenia i wychowania, do naszych nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoy. W takim dniu trudno powiedzie i wyrazi wszystko, co konieczne, aby ukaza szacunek dla pracy tych, którzy próbuj nauczy modych ludzi y tak, by nie zbdzili w dzisiejszym wiecie, by potrafili da siebie innym, by byli mdrzy, operatywni i kompetentni.
Jak co roku Dzie Edukacji w NST by poczony ze lubowaniem uczniów klas pierwszych oraz prezentacj ich pasji i uzdolnie.

Dzie Edukacji w NST  Dzie Edukacji w NST  Dzie Edukacji w NST