panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Konkurs z okazji wita Niepodlegoci
Konkurs z okazji wita Niepodlegoci Drukuj E-mail
Zapraszamy uczniów Noworudzkiej Szkoy Technicznej do udziau w konkursie z okazji wita Niepodlegoci. Tematyka pracy plastycznej (wykonana dowoln technik) musi by tematycznie zwizana z dniem 11 listopada. Prace naley skada do dnia 06.11 (pitek), u p. Daniela Jaboskiego sala A2-5. Ogoszenie wyników na uroczystym apelu w dniu 10.11. Przewidziane nagrody!