panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow ZWYCIESTWO PIKARZY
ZWYCIESTWO PIKARZY Drukuj E-mail
 W dniu 20.10.2015 na stadionie CTS w Nowej Rudzie – Supcu rozegrano fina zawodów rejonowych w pice nonej chopców szkó ponadgimnazjalnych. W turnieju uczestniczyy Noworudzka Szkoa Techniczna, Liceum Ogólnoksztacce w Nowej Rudzie i Zespó Szkó Agrotechnicznych w Bokowie.
Wyniki zawodów:
LO- ZSA 3:2
NST- ZSA 4:0
NST- LO 5:0
ZWYCIESTWO PIKARZY

Zwycizc zawodów okazaa si druyna NOWORUDZKIEJ SZKOAYTECHNICZNEJ, która wystapia w skadzie: Piotr Patrzaek, Adrian Prokop, Szymon ukaszyk, Patryk Koat, Bartosz Wardak, Piotr Kisil, ukasz abowski, Marcin Brodacki, Kamil Duczyski, Dawid Mastalerz, Musik Mateusz, Przemysaw Stelmach, Krystian Wróbel, Woronowicz Mateusz, Dawid Salbierz, Andrzej Rybka.