panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow WOLONTARIUSZE W AKCJI 1 LISTPOADA 2015
WOLONTARIUSZE W AKCJI 1 LISTPOADA 2015 Drukuj E-mail
W tym roku w Dzie Wszystkich witych wolontariusze z Noworudzkiej Szkoy Technicznej wzili udzia w zbiórce pienidzy na rzecz pomocy najuboszym. Pod patronatem w. Brata Alberta i opiek pani Marty Augustynowskiej-Klincewicz uczestnicy dyurowali przy cmentarzach w Nowej Rudzie oraz w Nowej Rudzie-Supcu.
Tegoroczna kwesta bya wyjtkowa, poniewa zbieralimy równie  datki na akcj MOGI PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA, której organizatorem jest Fundacja Studio Wschód.

WOLONTARIUSZE W AKCJI 1 LISTPOADA 2015  WOLONTARIUSZE W AKCJI 1 LISTPOADA 2015  WOLONTARIUSZE W AKCJI 1 LISTPOADA 2015

Mimo chodnej pogody, ale jednoczenie gorcej atmosfery,  dotrwalimy do koca zorganizowanej akcji. Motywowaa nas ch pomocy i satysfakcja z pomagania innym. W grupie wolontariuszy liczcej a  25 osób  znajdowali si: Krzysztof Makowski, Marek Mor, Jagoda Lamparska, Kamila Gliszczyska, Maciej Szumiski, Jessica Kociemba, Sylwia Zych, Krystian Wróbel, Bartek Winiewski, Daniel Chrobociski, Jacek Wojtek, Dorota Lepietuszko, Piotr Czech, Dominik Jówiakowski, Szymon Baraców, Miosz Byszko, Artur Koco, Wojtek Fleszar, Joanna Marcinkiewicz, Klaudia Korzeniowska, Damian Kazu, Rafa Mynarczyk, Jakub Mrozicki, Daria Oleksy i Marcin Furyk.
    Mieszkacy okolic, odwiedzajcy groby najbliszych, z zaciekawieniem przypatrywali si caej zbiórce i chtnie wspierali finansowo obie akcje. Cae zgromadzone pienidze zostan przeznaczone na cele dobroczynne -  najpotrzebniejsze rzeczy pomocne przy utrzymywaniu rodziny, która nie jest w stanie poradzi sobie z codziennoci ycia.
Natomiast puszki z pienidzmi Fundacji Studio Wschód przekazane zostay na ratowanie polskich nekropolii na Ukrainie.
Wszyscy wolontariusze s zadowoleni z przebiegu akcji i licz na kolejn udan zbiórk w przyszym roku.