panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow W poszukiwaniu zotej, polskiej jesieni...
W poszukiwaniu zotej, polskiej jesieni... Drukuj E-mail
W dniu 2 listopada informatycy i logistycy z 2A pod opiek wychowawcy pana Konrada Kawaka oraz pana Adama Ciechanowicza i pedagog Marty Leniak wybrali si na piesz wycieczk i ognisko do punktu widokowego we wsi Bieganów. Zebralimy si przed godzin dziewit na parkingu przy MOK-u w Nowej Rudzie. Pogoda tego dnia bya idealna na tego typu eskapad - klasyczna polska zota jesie. Wdrówka troch daa nam w ko ale radoci przy tym (zwaszcza przy zbieraniu drzewa oraz w czasie pieczenia kiebasek) byo co niemiara – brakowao tylko gitary i piewu.

W poszukiwaniu zotej, polskiej jesieni&  W poszukiwaniu zotej, polskiej jesieni&  W poszukiwaniu zotej, polskiej jesieni&

Po okoo dwóch godzinach udalimy si w drog powrotn przez Gór witej Anny. Tam weszlimy na wierz widokow skd tego dnia rozpociera si przepikny widok na góry Sowie, Stoowe oraz Wzgórza Wodzickie. Z góry zeszlimy stromym zboczem przez szlak gdzie kiedy stay kapliczki, potem przez park wrócilimy na miejsce zbiórki pod Miejski Orodek Kultury, skd udalimy si do swoich domów. Wielu z nas narzekao potem na ból mini ale przecie na zakwasy najlepsze s nastpne zakwasy :D a w zdrowym ciele zdrowy duch! Wycieczka miaa na celu upowszechnianie aktywnego wypoczynku, ksztatowanie kultury i turystyki, wyrabianie sprawnoci fizycznej, ksztatowanie zasad wspóycia w zespole i wiadomej dyscypliny co z pewnoci zostao osignite.