panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow EURES arrow Praktyki w Austrii
Praktyki w Austrii Drukuj E-mail
Ju po raz trzeci Noworudzka Szkoa Techniczna bierze udzia w projekcie „Praktyki w Austrii dla najlepszych” realizowanym przez Dolnolski Wojewódzki Urzd Pracy we Wrocawiu oraz doradców EURES z Austrii. EURES to siec wspópracy publicznych sub zatrudnienia oraz innych organizacji regionalnych, krajowych i midzynarodowych dziaajcych w obszarze zatrudnienia. Pi uczennic klasy trzeciej Technikum Hotelarskiego Dagmara Delijewska, Sandra Mateja, Katarzyna Myga, Elbieta Rak oraz Anna Szliwiska uczestniczyo 4 listopada 2015 r. w rozmowach kwalifikacyjnych z doradc EURES z rejonu Salzburg w DWUP we Wrocawiu. Rozmowy kwalifikacyjne okazay si sukcesem dla uczennic naszej szkoy.

Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii

Podczas spotkania sprawdzano gównie umiejtnoci jzykowe. Dagmara, Sandra, Katarzyna, Elbieta i Anna przygotowyway si sumiennie prze dwa miesice podczas zaj dodatkowych prowadzonych przez nauczyciela jzyka niemieckiego pani Magorzat Kawak, poszerzajc swoje umiejtnoci z zakresu fachowej terminologii jzyka zawodowego. Dziewczyny wyjad 24 stycznia 2016 r. na praktyki do Austrii w sektorze hotelarsko – gastronomicznym.