panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Otwarta Firma czyli biznes przy tablicy
Otwarta Firma czyli biznes przy tablicy Drukuj E-mail
Tym razem na lekcji marketingu byo inaczej…. W dniu 18.11.2014r. odbyo si spotkanie z przedstawicielk hotelu i restauracji „U Rycerza Hagena” Pani Magdalen Kochanek, w którym uczestniczyy klasy II i III technikum hotelarskiego. Na wstpie zostaa przybliona krótka historia dziaalnoci obiektu.  Modzie z zaciekawieniem wysuchaa historii o pasji do wykonywanego zawodu i powiceniu w  pracy hotelarza. Spotkanie przebiego w miej atmosferze, pomimo tak  krótkiego czasu wiele praktycznych rad udzielia nam Pani Magda. Uczniowie dowiedzieli si e prowadzenie wasnej dziaalnoci nie jest wcale tak prost spraw poniewa gówn cech takich miejsc jak Ratno jest sezonowo.

Otwarta Firma czyli biznes przy tablicy  Otwarta Firma czyli biznes przy tablicy  Otwarta Firma czyli biznes przy tablicy

     Na koniec spotkania uczniowie podzikowali Pani Magdalenie oklaskami oraz bukietem kwiatów. Zostalimy zaproszeni do obiektu hotelarskiego i gastronomicznego „U Rycerza Hagena” i chtnie z tej propozycji skorzystamy.

Wizyta w szkole przedstawicielki wiata biznesu zorganizowana zostaa w ramach projektu „Otwarta firma” trwajcego w dniach 16-22 listopada 2015r. „Biznes przy tablicy” to projekt, którego ide jest udzia pracownika firmy w  spotkaniu z uczniami na terenie szkoy, podczas którego  opowiada o swojej pracy, o brany, w której jest zatrudniony. Nasza szkoa równie wzia udzia w tym przedsiwziciu, a koordynatorem projektu bya Pani Marta Augustynowska - Klincewicz.
Kamila Szner
Iwona Zubek