panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wielka Rado  May Gest
Wielka Rado  May Gest Drukuj E-mail
       Mio mi poinformowa Pastwa, e pitnasta edycja akcji mikoajkowej pod hasem „Wielka Rado – May Gest” zakoczya si kolejnym sukcesem. Nauczyciele, pracownicy, rodzice i modzie Noworudzkiej Szkoy Technicznej wykazali wielkie zaangaowanie przynoszc pluszami, ksiki, bajki, zabawki, sodycze…                      
Pomimo tego, e niegu w tym roku nie byo, zaprzg w. Mikoaja 07.12.2015r. zawita wraz ze sw wit do Miejskiego Przedszkola nr 1, aby na zabawie mikoajkowej podarowa dzieciom prezenty.
Pozostae dary dobrego serca trafiy do wietlicy Wsparcia Dziennego w Nowej Rudzie, na stan biblioteki Miejskiego Zespou Szkó  nr 1 w Nowej Rudzie oraz do modziey naszej szkoy, jak zwykle tej najgrzeczniejszej.

Wielka Rado – May Gest  Wielka Rado – May Gest  Wielka Rado – May Gest

Pragn serdecznie podzikowa wszystkim, którzy do tej pory angaowali si w akcj. Szczególnie gorce podzikowania kieruj do modziey Noworudzkiej Szkoy Technicznej w skadzie: Aleksandra Goaszewska, Natalia Stelmach, Szymon Baraców i Artur Koco.
Wierz, e rozdajc dobro, znajdziemy rado.
Dzikujc Pastwu   jak zwykle zapraszam za rok!
Mirosawa Kossak