panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

185 dni 15 godzin 18 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Jarmark Boonarodzeniowy - Ludwikowice, cinawka rednia
Jarmark Boonarodzeniowy - Ludwikowice, cinawka rednia Drukuj E-mail
W dniach 05.12.2015 r. w Ludwikowicach Kodzkich i 13.12.2015 r. w cinawce redniej odbyy si kiermasze witeczne, w których nasza szkoa braa udzia. Podczas kiermaszów uczniowie pod opiek nauczycieli sprzedawali domowe ciasta, witeczne wasnorcznie wykonane i zdobione pierniczki oraz rónego rodzaju ozdoby choinkowe. Uczniowie klas hotelarskich przygotowali równie dekoracje stoów boonarodzeniowych, na których  wyróniay si artystycznie wykonane stroiki.

Jarmark Boonarodzeniowy - Ludwikowice, cinawka rednia  Jarmark Boonarodzeniowy - Ludwikowice, cinawka rednia  Jarmark Boonarodzeniowy - Ludwikowice, cinawka rednia

Stoisko naszej szkoy cieszyo si niezwykym powodzeniem wród goci jarmarku, o czym wiadczy to, e wszystkie produkty zostay szybko sprzedane. Wedug opinii goci nasza wystawa bya przygotowana w sposób profesjonalny a wypieki domowe byy bardzo smaczne. Fundusze z kiermaszów pomog przy przygotowaniu paczek dla potrzebujcych.

Jagoda Lamparska i Karol Czechura
ucz. 2bT