panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym ¦l±sku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Jarmark Bożonarodzeniowy - Ludwikowice, ¦cinawka ¦rednia
Jarmark Bożonarodzeniowy - Ludwikowice, ¦cinawka ¦rednia Drukuj E-mail
W dniach 05.12.2015 r. w Ludwikowicach Kłodzkich i 13.12.2015 r. w ¦cinawce ¦redniej odbyły się kiermasze ¶wi±teczne, w których nasza szkoła brała udział. Podczas kiermaszów uczniowie pod opiek± nauczycieli sprzedawali domowe ciasta, ¶wi±teczne własnoręcznie wykonane i zdobione pierniczki oraz różnego rodzaju ozdoby choinkowe. Uczniowie klas hotelarskich przygotowali również dekoracje stołów bożonarodzeniowych, na których  wyróżniały się artystycznie wykonane stroiki.

Jarmark Bożonarodzeniowy - Ludwikowice, ¦cinawka ¦rednia  Jarmark Bożonarodzeniowy - Ludwikowice, ¦cinawka ¦rednia  Jarmark Bożonarodzeniowy - Ludwikowice, ¦cinawka ¦rednia

Stoisko naszej szkoły cieszyło się niezwykłym powodzeniem w¶ród go¶ci jarmarku, o czym ¶wiadczy to, że wszystkie produkty zostały szybko sprzedane. Według opinii go¶ci nasza wystawa była przygotowana w sposób profesjonalny a wypieki domowe były bardzo smaczne. Fundusze z kiermaszów pomog± przy przygotowaniu paczek dla potrzebuj±cych.

Jagoda Lamparska i Karol Czechura
ucz. 2bT