panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

62 dni 20 godzin 20 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Jarmark Bożonarodzeniowy - Ludwikowice, Ścinawka Średnia
Jarmark Bożonarodzeniowy - Ludwikowice, Ścinawka Średnia Drukuj E-mail
W dniach 05.12.2015 r. w Ludwikowicach Kłodzkich i 13.12.2015 r. w Ścinawce Średniej odbyły się kiermasze świąteczne, w których nasza szkoła brała udział. Podczas kiermaszów uczniowie pod opieką nauczycieli sprzedawali domowe ciasta, świąteczne własnoręcznie wykonane i zdobione pierniczki oraz różnego rodzaju ozdoby choinkowe. Uczniowie klas hotelarskich przygotowali również dekoracje stołów bożonarodzeniowych, na których  wyróżniały się artystycznie wykonane stroiki.

Jarmark Bożonarodzeniowy - Ludwikowice, Ścinawka Średnia  Jarmark Bożonarodzeniowy - Ludwikowice, Ścinawka Średnia  Jarmark Bożonarodzeniowy - Ludwikowice, Ścinawka Średnia

Stoisko naszej szkoły cieszyło się niezwykłym powodzeniem wśród gości jarmarku, o czym świadczy to, że wszystkie produkty zostały szybko sprzedane. Według opinii gości nasza wystawa była przygotowana w sposób profesjonalny a wypieki domowe były bardzo smaczne. Fundusze z kiermaszów pomogą przy przygotowaniu paczek dla potrzebujących.

Jagoda Lamparska i Karol Czechura
ucz. 2bT