panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Zbiórka żywności dla potrzebujących
Zbiórka żywności dla potrzebujących Drukuj E-mail
Od dnia 4 do 6 grudnia odbywała się zbiórka żywności dla potrzebujących. Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w to wydarzenie i pod patronatem Towarzystwa Brata Św. Alberta z Kłodzka zbierali żywność oraz datki pieniężne w pobliskich sklepach sieciowych "Biedronka" oraz "Dino". Pomagając potrzebującym każdy z nas przy tym dobrze się bawił. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy brać udział w tak ważnym wydarzeniu jak pomoc przed świętami. Zebraliśmy blisko 800 kg żywności - było warto....

Zbiórka żywności dla potrzebujących  Zbiórka żywności dla potrzebujących  Zbiórka żywności dla potrzebujących 
wolontariuszka Paulina Czura