panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

185 dni 17 godzin 9 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Zbirka ywnoci dla potrzebujcych
Zbirka ywnoci dla potrzebujcych Drukuj E-mail
Od dnia 4 do 6 grudnia odbywaa si zbiórka ywnoci dla potrzebujcych. Uczniowie naszej szkoy zaangaowali si w to wydarzenie i pod patronatem Towarzystwa Brata w. Alberta z Kodzka zbierali ywno oraz datki pienine w pobliskich sklepach sieciowych "Biedronka" oraz "Dino". Pomagajc potrzebujcym kady z nas przy tym dobrze si bawi. Jestemy szczliwi, e moglimy bra udzia w tak wanym wydarzeniu jak pomoc przed witami. Zebralimy blisko 800 kg ywnoci - byo warto....

Zbirka ywnoci dla potrzebujcych  Zbirka ywnoci dla potrzebujcych  Zbirka ywnoci dla potrzebujcych 
wolontariuszka Paulina Czura