panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Innowacyjność w hotelarstwie
Innowacyjność w hotelarstwie Drukuj E-mail
11 grudnia 2015 r. uczniowie klas I, II i III technikum hotelarskiego mieli okazję wybrać się na niezwykle interesującą wycieczkę zawodoznawczą, aby poznać zasady funkcjonowania i strukturę organizacyjną hotelu Puro znajdującego się we Wrocławiu. Puro jest to sieć inteligentnych hoteli mieszczących się w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i we Wrocławiu. Hotele te charakteryzują się swoją nowoczesnością, innowacyjnością oraz niezwykłością. W hotelu Puro we Wrocławiu można, bez żadnego problemu, samodzielnie się zameldować i wymeldować oraz zapłacić kartą lub gotówką bez potrzeby udziału recepcjonisty. W każdej jednostce mieszkalnej znajduje się nowoczesny tablet, który znacznie ułatwia pobyt w hotelu, można nim kontrolować wygodę w pokoju, zamawiać usługi dodatkowe, kontaktować się.

Innowacyjność w hotelarstwie  Innowacyjność w hotelarstwie  Innowacyjność w hotelarstwie

Hotele te ze względu na ułatwienia czasowe, głównie przeznaczone są dla gości biznesowych, którzy nie korzystają z dłuższego pobytu, którym zależy na czasie, a jednocześnie, dzięki łatwej organizacji mają możliwość idealnie dostosować pobyt w hotelu do swoich spraw indywidualnych. Hotel dysponuje niewielkimi pokojami, aczkolwiek każdy pokój jest nowocześnie, stylowo i luksusowo urządzony. Dzięki przestronnym wnętrzom nie da się odczuć niewielkiej powierzchni jednostki mieszkalnej. W hotelu także samodzielnie można skorzystać z minibaru, oferującego ciepłe napoje. Hotel wyposażony jest w restauracje, serwującą pyszne dania. W holu znajduje się miejsce odpoczynku, z którego goście chętnie korzystają oraz bardzo funkcjonalny, ogólnodostępny informator, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje, takie jak usługi świadczone przez hotel, a także informacje o mieście, mapy dojazdu i wszystkie ważne wydarzenia kulturalne. Nietuzinkowa innowacyjność tego hotelu na pewno pozwala na swobodny i spokojny pobyt gości w hotelu.
    Należy także wspomnieć o atrakcyjnym położeniu hotelu. Hotel znajduję się w samym centrum Wrocławia, w pobocznej uliczce przy samym rynku. Daje to wiele możliwości. W pobliżu znajdują się galerie handlowe, rynek, który o tej porze roku oferuje niesamowitą atrakcję dla gości hotelu, jakim jest bardzo popularny wrocławski jarmark bożonarodzeniowy, w którym my także mieliśmy okazję uczestniczyć. Jest to znakomita atrakcja, pozwalająca poczuć atmosferę świąt. Goście doceniają ogólnodostępność dzięki umiejscowieniu hotelu.
Uczniowie klas hotelarskich byli zachwyceni wyjazdem do Wrocławia oraz możliwością poznania niestandardowego hotelu, jakim jest Puro. Było to bardzo szczególne doświadczenie, które zawdzięczamy Pani Bogumile Szostak, Pani Weronice Gąsce oraz Pani Jolancie Chuchli.

Uczennica klasy 2BT.
Julia Niemierowczenko.