panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow 3 MIEJSCE DZIEWCZT
3 MIEJSCE DZIEWCZT Drukuj E-mail
Siedem druyn uczestniczyo w turnieju o Mistrzostwo Powiatu Kodzkiego Szkó Ponadgimnazjalnych w halowej pice nonej dziewczt, które odbyy si 9 grudnia w hali sportowej CTS w Nowej Rudzie – Supcu. Zespó NST zaj w swojej grupie 2 miejsce i w meczu pófinaowym spotka si z LO w N. Rudzie. Po ostatnim gwizdku sdziego na tablicy wyników byo 1:1 i o awansie do finau miay przesdzi rzuty karne. W nich lepsze okazay si nasze przeciwniczki wygrywajc 2:1.

3 MIEJSCE DZIEWCZT
W meczu o trzecie miejsce NST pokonaa ZSP nr 1 w Kodzku 3:1. Dziewczta wystpiy w skadzie: A. Goaszewska, K. liwka, A. Szliwiska, A .Ugarenko,  K. Gajda, K. Marek, K. Korzeniowska, J. Kociemba, E. Wojtkowiak, A. Czarniawska