panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow ZWYCISTWO PIKARZY
ZWYCISTWO PIKARZY Drukuj E-mail
 W dniu 01.12.2015 w hali sportowej CTS w Nowej Rudzie – Supcu rozegrano fina zawodów rejonowych w halowej pice nonej chopców szkó ponadgimnazjalnych. W turnieju uczestniczyy Noworudzka Szkoa Techniczna, Liceum Ogólnoksztacce w Nowej Rudzie i Zespó Szkó Agrotechnicznych w Bokowie.

ZWYCIESTWO PIKARZY

Wyniki zawodów:
LO- ZSA 4:1
NST- ZSA 4:0
NST- LO 4:4
Zwycizc zawodów okazaa si druyna NOWORUDZKIEJ SZKOY TECHNICZNEJ, która wystapia w skadzie: Piotr Patrzaek, Adrian Prokop, Szymon ukaszyk, Patryk Koat, Bartosz Wardak,  ukasz abowski,  Dawid Mastalerz, Musik Mateusz, Przemysaw Stelmach, Dawid Salbierz.