panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Nagrodzeni Certyfikatami
Nagrodzeni Certyfikatami Drukuj E-mail
Podczas Gali Talentów w Noworudzkiej Szkole Technicznej odbyo si uroczyste wrczenie certyfikatów za udzia w projekcie Akademia 3.0 - apki.org. NST jest jedn z 16 zwyciskich szkó biorcych udzia w ogólnopolskim projekcie, w której wystartowa modzieowy klub programistyczny Lab 3.0. Certyfikaty otrzymao 15 uczniów naszej szkoy, którzy wykazali si najwiksz aktywnoci podczas nauki programowania w jzykach: Python, JavaScript, Ruby i C#

Nagrodzeni certyfikatami  Nagrodzeni certyfikatami  Nagrodzeni certyfikatami
D.J.