panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Przewiduj! Unikaj! Reaguj! - pierwsze miejsce uczniw NST
Przewiduj! Unikaj! Reaguj! - pierwsze miejsce uczniw NST Drukuj E-mail
10 grudnia 2015 r., odby si III Powiatowy Konkurs o Bezpieczestwie "Przewiduj! Unikaj! Reaguj!" dla szkó ponadgimnazjalnych. Konkurs pod honorowym patronatem Burmistrza Stronia l., SANEPiD-u w Kodzku, Komendanta Policji w Kodzku, Komendanta Stray Poarnej w Stroniu l., Komendanta Stray Miejskiej w Stroniu l., ma na celu promowanie waciwych zachowa podczas zagroe, oraz umiejtnoci udzielania I pomocy przedmedycznej.

Pierwsze miejsce uczniw NST  Pierwsze miejsce uczniw NST
W konkursie wzio udzia 7 szkó ponadgimnazjalnych powiatu kodzkiego. Zmagania odbyway si w dwóch etapach - czci teoretycznej oraz praktycznej. I miejsce zdobya druyna z Noworudzkiej Szkoy Technicznej, która wystpia w skadzie Joanna Marcinkiewicz, Kacper Chrobocinski, Wojciech Jacek. Opiekunem zespou by Przemysaw Achrem.
Na zakoczenie konkursu dziki pomocy Ratownika GOPR Pana Piotra Jaboskiego uczestnicy obejrzeli bardzo ciekaw prezentacj dziaa ratowniczych.