panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Szkolna Gala Talentw w NST
Szkolna Gala Talentw w NST Drukuj E-mail
15 grudnia 2015 odbya si w Noworudzkiej Szkole Technicznej kolejna Szkolna Gala Talentów. Ju trzeci raz utalentowani modzi ludzie mieli okazj pokaza spoecznoci uczniowskiej swoje umiejtnoci i zainteresowania. W Gali wzili udzia nastpujcy uczestnicy:
1. Dagmara Delijewska –  poezja
2. Duet: Daria Oleksy i Jacek Kluwa – gitara, piew
3. Paulina Wiecha – rysunek
4. Agnieszka Czerniawska – piew
5. Natalia Stelmach – rysunek( manga)
6. Zespó HustlazZz Life: Mateusz Kolk, Miosz Jackowiec, Pawe Woowiec, Adam Podgórski – taniec
7. Joanna Marcinkiewicz – rysunek

Szkolna Gala Talentw NST  Szkolna Gala Talentw NST  Szkolna Gala Talentw NST

Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, uczestnicy Gali wykazali si wielkim zaangaowaniem i zdolnociami. Publiczno przyja wystpy z wielkim entuzjazmem i burzliwymi brawami podzikowaa za wystpy. Zwyciczyni tegorocznej Szkolnej Gali Talentów zostaa Joanna Marcinkiewicz, która swoj prac wykonaa podczas pokazu.  Joanna jest uczennic klasy pierwszej technikum cyfrowych procesów graficznych i bdzie reprezentowa szko na Dolnolskiej Gali Talentów strefy wabrzyskiej.