panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

57 dni 18 godzin 24 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Gala Talentw dla Rodzicw
Gala Talentw dla Rodzicw Drukuj E-mail
21 stycznia 2016 r.  utalentowani modzi ludzie  z Noworudzkiej Szkoy Technicznej postanowili kolejny raz zaprosi swoich rodziców na  Gal Talentów. Znowu mieli okazj przedstawi swoje zdolnoci i umiejtnoci, zaprezentowa swoje talenty.
Imprez otworzya Pani Dyrektor Brygida Gsior, która przywitaa przybyych i podzikowaa im za uczestnictwo w Gali. Podkrelia równie, e to utalentowana  modzie jest sercem naszej szkoy i ona tworzy jej klimat. To dziki rodzicom i ich  wychowaniu ci modzi ludzie mog dzi wystpi na szkolnej scenie.

Gala Talentw dla Rodzicw  Gala Talentw dla Rodzicw  Gala Talentw dla Rodzicw

Szkolni artyci swymi wystpami  chcieli nie tylko ucieszy rodziców, ale równie przygotowa ich na semestralne spotkania z wychowawcami.   
Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, uczestnicy Gali wykazali si wielkim zaangaowaniem. Mimo tremy i ogromnego stresu starali si pokaza z jak najlepszej strony. Publiczno przyja wystpy z wielkim entuzjazmem i burzliwymi brawami podzikowaa za wystpy.
Po zakoczeniu pokazów na rodziców czekali wychowawcy klas, by przekaza i omówi wyniki  ich dzieci po zakoczeniu pierwszego semestru.