panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym ¦l±sku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Gala Talentów dla Rodziców
Gala Talentów dla Rodziców Drukuj E-mail
21 stycznia 2016 r.  utalentowani młodzi ludzie  z Noworudzkiej Szkoły Technicznej postanowili kolejny raz zaprosić swoich rodziców na  Galę Talentów. Znowu mieli okazję przedstawić swoje zdolno¶ci i umiejętno¶ci, zaprezentować swoje talenty.
Imprezę otworzyła Pani Dyrektor Brygida G±sior, która przywitała przybyłych i podziękowała im za uczestnictwo w Gali. Podkre¶liła również, że to utalentowana  młodzież jest sercem naszej szkoły i ona tworzy jej klimat. To dzięki rodzicom i ich  wychowaniu ci młodzi ludzie mog± dzi¶ wyst±pić na szkolnej scenie.

Gala Talentów dla Rodziców  Gala Talentów dla Rodziców  Gala Talentów dla Rodziców

Szkolni arty¶ci swymi występami  chcieli nie tylko ucieszyć rodziców, ale również przygotować ich na semestralne spotkania z wychowawcami.   
Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, uczestnicy Gali wykazali się wielkim zaangażowaniem. Mimo tremy i ogromnego stresu starali się pokazać z jak najlepszej strony. Publiczno¶ć przyjęła występy z wielkim entuzjazmem i burzliwymi brawami podziękowała za występy.
Po zakończeniu pokazów na rodziców czekali wychowawcy klas, by przekazać i omówić wyniki  ich dzieci po zakończeniu pierwszego semestru.