panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow STUDNIWKA NOWORUDZKIEJ SZKOY TECHNICZNEJ
STUDNIWKA NOWORUDZKIEJ SZKOY TECHNICZNEJ Drukuj E-mail
    Zgodnie ze staropolsk tradycj na okoo 100 dni przed egzaminem maturalnym  odby si bal studniówkowy Noworudzkiej Szkoy Technicznej. W tym roku bal organizoway dwie klasy: technikum informatyczne i technikum hotelarskie. Modzie, tym razem, na miejsce balu  wybraa gociniec „Romano” w cinawce. Sowo gociniec najlepiej oddaje atmosfer tego miejsca, gdy waciciele i obsuga zadbali o bardzo sympatyczn opraw, sprawn organizacj i przede wszystkim znakomit kuchni. A wiadomo, jak najszybciej trafi do serca mczyzny...

Studniwka 2016  Studniwka 2016  Studniwka 2016

    Punktualnie o godzinie 20 pani dyrektor Brygida Gsior otwara studniówk i modzie tradycyjnym polonezem rozpocza bal.  Dziki znakomitej oprawie i prowadzeniu DJ-a uzupenionej wystpami utalentowanej muzycznie Darii (uczennicy klasy IV a) wspartej modzieowym zespoem, wszyscy bawili si znakomicie. Frekwencja na parkiecie przewyszaa frekwencj klas maturalnych na lekcjach, co oznacza, e kondycyjnie modzi ludzie prezentowali si bardzo dobrze. Przedstawiciele grona pedagogicznego równie nie odpuszczali, dlatego zabawa trwaa w najlepsze (zdjcia i filmy ju wkrótce na portalach)
Aby uwietni imprez klasa IV b przygotowaa pantomim, w której zaprezentowaa krótka histori swojego czteroletniego pobytu w szkole. wietnie dobrane stroje i komentarz lektora sprawiy, e wystp zakoczy si owacj na stojco.
Wisienk na imprezie by pyszny tort przygotowany przez Marlen i jej ekip
Ani si spostrzeglimy, gdy kuranty wybiy  godzin czwart i pora byo zakoczy bal. Na modzie czekay ju busy, które bezpiecznie rozwiozy ich do domów.
    Byy to niezapomniane chwile, zwaszcza, e przy poegnaniu waciciele gocica powiedzieli nam, dzikujc za udan imprez, e moemy by dumni z naszej modziey.
Jestemy dumni…