panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow FERIE NA SPORTOWO
FERIE NA SPORTOWO Drukuj E-mail
     Mio nam poinformowa, e modzie Noworudzkiej Szkoy Technicznej ,  dziki realizacji projektu „Ruszamy na stoki Kotliny Kodzkiej” przez Wydzia Rozwoju ,Promocji , Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kodzku, uczestniczya  w okresie ferii , w wyjazdach na narty do Zieleca. Cho tegoroczna zima skpia niegu to Zieleniec by idealny do aktywnego, zimowego wypoczynku dziki specyficznemu, zblionemu do alpejskiego klimatowi, unikalnemu  w skali caego kraju. Byo super, zdrowo i co wane na sportowo!!!

FERIE NA SPORTOWO  FERIE NA SPORTOWO  FERIE NA SPORTOWO

     Ponadto uczniowie mogli korzysta z zaj na pywalni  CTS w Nowej Rudzie-Supcu.
     Uczniom dzikujemy za wspólny aktywny wypoczynek i zapraszamy za rok!
Nauczyciele wychowania fizycznego