panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow TURNIEJ TENISA STOOWEGO
TURNIEJ TENISA STOOWEGO Drukuj E-mail
     W dniu 17 lutego 2016 roku w sali gimnastycznej Noworudzkiej Szkoy Technicznej odby si Turniej Tenisa Stoowego. Zawody byy jednoczenie wewntrzszkolnymi kwalifikacjami i wyoniy trzyosobow reprezentacj (miejsca od 1 do 3) do reprezentowania szkoy w Powiatowym Turnieju Tenisa Stoowego. Pierwsze trzy miejsca zajli kolejno: Patryk Chmielarz (1aT), Bartosz Winiewski (2aT), Marcin Brodacki (3aZ).

TURNIEJ TENISA STOOWEGO  TURNIEJ TENISA STOOWEGO