panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Innowacyjne obiekty hotelarskie w Nowej Rudzie
Innowacyjne obiekty hotelarskie w Nowej Rudzie Drukuj E-mail
Dnia 1 marca 2016r. klasa 2B Technikum Hotelarskiego udaa si do  znajdujcego si w naszej miejscowoci – Centrum Biznesu i Innowacji. Mielimy okazj dowiedzie si, jak dziaaj obiekty hotelarskie w naszej okolicy.
    Centrum Biznesu i Innowacji znajduje si w Nowej Rudzie- Supcu, w Parku Biznesu i Innowacji, który obejmuje Noworudzki Park Przemysowy, Centrum Biznesu i Innowacji oraz Stref Transferu Wiedzy i Technologii.  Pokoje w obiekcie CBI s bardzo nowoczenie oraz komfortowo urzdzone. Skadaj si z sypialni, azienki z prysznicem i WC oraz czci wypoczynkowej, gdzie znajduj si TV, radio, lodówka z mini-barem, telefon i sejf. Pokoje s bardzo dobrze wyposaone. W restauracji obiektu moliwa jest organizacja spotka towarzyskich, bankietów, rautów, imprez okolicznociowych, uroczystoci weselnych, catering. Restauracja jest przyjemnym i przestronnym miejscem oraz ma bardzo ciekawe, urozmaicone menu. W Centrum znajduj si dwie – mniejsza i wiksza – sale biznesowo – konferencyjne, bardzo nowatorsko urzdzone dajce wiele moliwoci.

Innowacyjne obiekty hotelarskie w Nowej Rudzie  Innowacyjne obiekty hotelarskie w Nowej Rudzie  Innowacyjne obiekty hotelarskie w Nowej Rudzie
 
   Gocie hotelowi Nowej Rudy maj wiele moliwoci spdzania  wolnego czasu, przede wszystkim ze wzgldu na górskie pooenie, malowniczo krajobrazów oraz obecno wielu obiektów i zabytków, a take ciekaw architektur. Przykadem atrakcji turystycznych na naszym terenie s: Muzeum Wittiga, noworudzki rynek, Muzeum Górnictwa, Miejski Orodek Kultury, a na podniesienie tyzny fizycznej oraz  rozrywki warto odwiedzi Centrum Turystyczno-Sportowe oraz Centrum Sportu i Rekreacji  Nowar, ciank wspinaczkow i wiele innych atrakcji w naszych rejonach.     
    Taka forma zaj daje nam duo moliwoci, przede wszystkim poznajemy obiekty hotelarskie, te które s najbliej nas, w których moe bdziemy odbywa praktyki. Caa grupa bya bardzo zainteresowana oraz zadowolona z tego wyjcia.


Uczennica klasy 2BT.
Julia Niemierowczenko.