panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Drukuj E-mail
Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego czyli: "Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie"
   23 marca uczniowie technikum klas pierwszych, drugich, trzecich skorzystali z zaproszenia Przewodniczącego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego p. Pawła Wróblewskiego, a także pracowników  Kancelarii Sejmiku i wzięli udział w projekcie pod nazwą "Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie"

Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego  Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego  Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
 
   ,,Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”  to wykład multimedialny przeprowadzony w Sali obrad Sejmiku, w Gmachu Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Przedmiotem zajęć były informacje dotyczące zadań realizowanych przez Wojewodę Dolnośląskiego jak i zasad funkcjonowania Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Udział w lekcji stanowił doskonałą formę  wsparcia  procesu edukacji w obszarze szeroko pojętej administracji. Wpływa pozytywnie na kształtowanie świadomości społecznej młodzieży oraz  zrozumienia praw i obowiązków, wynikających z przynależności do regionalnej wspólnoty.