panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

187 dni 3 godzin 32 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wizyta w Sejmiku Wojewdztwa Dolnolskiego
Wizyta w Sejmiku Wojewdztwa Dolnolskiego Drukuj E-mail
Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnolskiego czyli: "Lekcja wiedzy o administracji rzdowej i samorzdowej w województwie"
   23 marca uczniowie technikum klas pierwszych, drugich, trzecich skorzystali z zaproszenia Przewodniczcego Sejmiku Województwa Dolnolskiego p. Pawa Wróblewskiego, a take pracowników  Kancelarii Sejmiku i wzili udzia w projekcie pod nazw "Lekcja wiedzy o administracji rzdowej i samorzdowej w województwie"

Wizyta w Sejmiku Wojewdztwa Dolnolskiego  Wizyta w Sejmiku Wojewdztwa Dolnolskiego  Wizyta w Sejmiku Wojewdztwa Dolnolskiego
 
   ,,Lekcja wiedzy o administracji rzdowej i samorzdowej w województwie”  to wykad multimedialny przeprowadzony w Sali obrad Sejmiku, w Gmachu Dolnolskiego Urzdu Wojewódzkiego. Przedmiotem zaj byy informacje dotyczce zada realizowanych przez Wojewod Dolnolskiego jak i zasad funkcjonowania Samorzdu Województwa Dolnolskiego. Udzia w lekcji stanowi doskona form  wsparcia  procesu edukacji w obszarze szeroko pojtej administracji. Wpywa pozytywnie na ksztatowanie wiadomoci spoecznej modziey oraz  zrozumienia praw i obowizków, wynikajcych z przynalenoci do regionalnej wspólnoty.