panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Spotkanie z Wolontariuszami Fundacji Klub Innowatora
Spotkanie z Wolontariuszami Fundacji Klub Innowatora Drukuj E-mail
Zachcamy wszystkich uczniów naszej szkoy do wzicia udziau w spotkaniu z wolontariuszami Fundacji Klub Innowatora, dotyczce projektu, o którym wspominalimy w jednym z poprzednich artykuów. Spotkanie z wolontariuszami, którzy przyjedaj do nas specjalnie z Wrocawia, rozpocznie si 17.04 (niedziela) o godzinie 10:00 przy schodach pod kocioem w. Mikoaja w Nowej Rudzie (to ten "park" przy rzece).